Sivaslılı Genç Girişiminden Cesaret Örneği

14/03/2019 01:04

Uzun yıllar mesleğin her alanında kendini yetiştirerek kendi işinin patronu olmayı başaran Emin UĞUZ genç yaşına rağmen bugün UŞAK MERKEZ deki İKRA PVC ALÜMİNYUM VE KORKULUK sistemleri olarak Uşak’ın Eşme ilçesinde, ilk şubesine yapı market donanımı da ekleyerek açılış yaptı.
3 farklı kurumsal firmanın bayiliğini de yapan İKRA PVC ALÜMİNYUM VE KORKULUK sistemleri Hızla değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek kendini sürekli yenileyen, bugünkü tecrübeleriyle sektörün yarınına yön veren, başta müşterileri olmak üzere, tüm paydaşları tarafından küresel ölçekte en çok tercih edilen şubelerden biridir.
 Ekonomik kriz ve tüm zorluklara rağmen işine dört elle sarılan Emin UĞUZ kısa zamanda Eşme ilçesinde de sevilen biri oldu ve Eşme ilçesinde eksikliği hissedilen PVC alüminyum korkuluk ve yapı market üzerine ilk şubesini onu çok seven eşme halkına minnet duyup bu ilçeye açtı. Bizde mert ajans olarak bu genç kardeşimizi gönlünün güzelliği ve cesaretinden dolayı kutluyoruz, başarılarının devamını diliyoruz.

Sivaslılı Genç Girişiminden Cesaret Örneği
Sivaslılı Genç Girişiminden Cesaret Örneği

Yorum Ekle