Yine kadın cinayeti! Dini nikahlı eşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü!

23/07/2019 22:46

Olay Antalya'nın Manavgat ilçesinde meydana geldi. Bir vatandaşın Kumköy Deresi kıyısında bir kadının kanlar içerisinde yattığını görmesi ve Jandarmaya'ya ihbar etmesi üzerine ortaya çıkan olayın acı bir cinayet olduğu belirlendi.

Kumköy Jandarma Karakoluna bağlı ekipler ve sağlıkçılar olay yerine gelerek kadının yaşamını yitirdiğini belirledi. Soruşturma başlatan ekipler, 31 yaşındaki Halime Şenal isimli kadının bir otelde garson olarak çalıştığını, 2 kez evlenip ayrıldıktan sonra Ü.G. isimli şahıs ile dini nikahlı olarak yaşadığını belirlendi. 

Güvenlik kameralarının incelenmesinin ardından genç kadının gece iş çıkışında dini nikahlı eşi Ü. G. tarafından bıçaklayarak öldürdüğünü ortaya çıktı.  Cinayet zanlısı Ü.G.'yi saklandığı yerde yakalandı. Ü.G.'nin ilk ifadesinde Halime Şenal ile kıskançlık nedeniyle tartıştığını ve boğuşma sırasında bıçakladığını söylediği öğrenildi. 

Şenal’ın cesedi Cumhuriyet Savcısı ve Adli Tabibin incelemelerinin ardından Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Ü.G. ise jandarma ekiplerince Kumköy Jandarma Karakoluna getirildi. Zanlının jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edileceği bilgisine ulaşıldı. 
 

Yorum Ekle